Net&Me

Net_and_Me2017 m. lapkričio 2 d. nutarimu dr. Julius Burkauskas buvo paskirtas COST veiklos CA16207 „Europos probleminio interneto naudojimo tinklas” mokslinės sklaidos vadovu. Dirbdamas kartus su dr. prof. Naomi Fineberg (projekto vadove) jis bus atsakingas už projekto informacijos viešinimą Europoje.

Julius dalyvavo 2018 m. vasario 6 d. Briuselyje (Belgija) vykusiuose mokymuose skirtuose supažindinti COST veiklų sklaidos komiteto narius su efektyviais būdais viešinti projektų informaciją. Susitikime taip pat dalyvavo 14-os skirtingų Europos šalių COST projektų atstovai, COST organizacijos veiklos koordinatoriai.

Mokymus vedė dr. Tobias Maler. Mokymų vadovas siekė supažindinti su socialinių medijų galimybėmis moksliniam diskursui. Dalyviai pasidalino patirtimi viešinant projektus, buvo aptartos įvairios socialinių medijų platformos ir galimybė efektyviai jas panaudoti projekto informacijos sklaidai. Diskutuota apie galimą žurnalistų ir socialinių partnerių pagalbą supažindinat visuomenę su projekto tikslais ir rezultatais.

Tikimasi, kad efektyvus viešinimas prisidės tiriant probleminį interneto vartojimą ir supažindinant visuomenė su tyrimų rezultatais šiuo itin aktualiu klausimu.