Apie draugiją

Sorry, the information will be available soon.

LBPD_logoLietuvos biologinės psichiatrijos draugija (LBPD) vienija psichikos sveikatos ir kitų profesijų specialistus, besidominčius biologiniais psichikos ir elgesio sutrikimų etiologijos, patogenezės, diagnostikos, gydymo, profilaktikos ir kitais klausimais.

Draugijos veiklos tikslas – skatinti ir populiarinti biologinės psichiatrijos mokslą ir jo pasiekimus, padėti visiems besidomintiems šioje srityje siekti profesinio tobulėjimo ir bendradarbiavimo bei formuoti visuomeninę nuomonę apie šią mokslo bei veiklos sritį.

Pasaulinė biologinės psichiatrijos draugijų federacija vienija 45 nacionalines Biologinės psichiatrijos draugijas, kurioms priklauso daugiau nei 6000 pasaulio psichiatrų, tarp jų ir patys garsiausi šios srities specialistai.

Jei norite tapti draugijos nariu: draugijos nariais kviečiame tapti psichikos sveikatos taip pat ir kitų profesijų specialistus, besidominčius biologiniais psichikos ir elgesio sutrikimų etiologijos, patogenezės, diagnostikos, gydymo, profilaktikos klausimais. Draugijos tikraisiais nariais gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai: mokslininkai, gydytojai, fiziologai, farmacininkai, biologai, kitų profesijų specialistai ir studentai, besidomintys biologine psichiatrija ar dirbantys šioje srityje. Draugijos narystės metinis mokestis nuo 2015-ųjų metų sausio mėnesio - 10 EUR jauniesiems specialistams iki 35-rių metų ir 15 EUR vyresniems. Metinį mokestį prašome pervesti į LBPD sąskaitą LT607044060003351920. Norintieji stoti į draugiją turėtų užpildyti prašymą ir skenuotą jo variantą atsiųsti el.paštu: vsteibliene@gmail.com.

Dėl paramos draugijai skyrimo: Lietuvos gyventojai iki 2 procentų savo gyventojų pajamų mokesčio gali skirti nepelno organizacijoms, tame tarpe ir Lietuvos biologinės psichiatrijos draugijai. Visi norintieji paremti draugiją turi iki gegužės 1 d. užpildyti ir pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai standartinę formą FR0512. Kilus neaiškumui dėl paramos formos pildymo prašome skambinti telefonu +370 460 30011.


Prezidentė: Vesta STEIBLIENĖ Ι publikacijos pubmed_very_small Ι
Vice-prezidentas: Edgaras DIRŽIUS Ι  publikacijos pubmed_very_small Ι
Sekretorius: Adomas BUNEVIČIUS Ι publikacijos pubmed_very_small Ι
Iždininkė: Ramunė MAZALIAUSKIENĖ
Valdybos narys: Arūnas GERMANAVIČIUS Ι publikacijos pubmed_very_small Ι
Revizijos komisijos nariai:
Aurelija PODLIPSKYTĖ, Daiva DELTUVIENĖ, Alicja JUŠKIENĖ


Draugijos dokumentai:

pdf_icon LBPD įregistravimo pažymėjimas
pdf_icon LBPD Įstatai